CNC OPERATER (M/Ž) zaposlitev za nedoločen čas, polni delovni čas

Standort: Ptuj

Na Ptuju zaposlimo osebo na delovnem mestu:

V podjetju, kjer nas je zaposlenih 120 oseb, na oddelku orodjarna zaposlimo sodelavca za delovno mesto CNC OPERATER.

DELOVNE NALOGE, KI BI JIH OPRAVLJAL:

Sodeloval boš v timu za CNC Rezkanje in Struženje in po uvajanju z mentorjem samostojno posluževal in nastavljal CNC-stroj. Samostojno boš po tehnični dokumentaciji  izdelal končni izdelek ali polizdelek na CNC obdelovalnem stroju izvajal vmesne in končne meritve s pripadajočimi  merilnimi sredstvi, katera so na razpolago. Skrbel boš za izpolnjevanje spremne dokumentacije (merlini protokli, formularji itd.). V orodjarni je vsak izdelek svojevrsten unikat, na katerega je sleherni delavec ponosen ko ga preda iz svojih rok. CNC OPERATER JE SODOBEN KIPAR, KI IMA ČAST  ROKOVATI S SODOBNIMI TEHNOLOŠKO DOVRŠENIMI RAČUNALNIŠKO KRMILJENIMI STROJI IN ŽELEZU DODATI DODANO VREDNOST.

NAČIN ZAPOSLITVE IN POGOJI DELA, V KATERIH BOŠ DELAL

Ker gradimo dologoročno stabilno ekipo, ki jo zdaj sestavlja na oddelku 30 oseb, te zaposlimo takoj za nedoločen čas in ti ponudimo mentorja za čas uvajanja 6 mesecev. Zaposlitev je za polni delovni čas. Delo se izvaja v 3 izmenah. Delovno okolje je urejeno in čisto, prezračeno in klimatizirano celo leto ter lepo osvetljeno. Med delovnim časom imaš 3 odmore, od teh enega daljšega za malico. Na oddelku je vsak dan sveže sadje.

KAJ PRIČAKUJEMO OD TEBE

Na razgovor te bomo povabili če imaš dokončano 5. stopnjo izobrazbe, tehnične smeri, lahko imaš tudi manj , če imaš ustrezne izkušnje. Zelo cenimo delovne izkušnje na področju avtomobilske industrije ali tudi katere druge kovinske industrije. Kot vsi delodajalci, si seveda želimo, da imaš izkušnje z delom na CNC-stroju, in da lahko v krajšem času, kot je predviden, delaš samostojno na stroju, kar seveda tudi ustrezno nagradimo. Pričakujemo, da si natančen pri delu, da znaš delati v timu, da si pripravljen na izobraževanja tako doma kot v matičnem podjetju, na tehničnem področju kot tudi na drugih, ter da imaš podobne vrednote, kar se tiče dela, kot so naše. Velika prednost je, če se znaš sporazumevati v nemškem jeziku, ni pa nujno, saj se lahko tudi priučiš, ker imamo za vse na voljo tečaj nemščine.

PREDNOSTI, ČE PRIDEŠ DELATI V MARK

Kot del skupine MARK so ti na voljo organizirana izobraževanja znotraj in zunaj podjetja. Imaš dobro priložnost, da se naučiš nemščine, saj smo del večjega družinskega podjetja iz Avstrije. Vsako leto obnovimo tudi znanje prve pomoči, kar ti lahko pride prav povsod. Podjetje MARK bo drugo leto staro 100 let in lastnik, Rudolf Mark, večino svojih zaposlenih (čez 500) še vedno pozna po imenu, tudi nas v Sloveniji. Ponujamo ti stabilno zaposlitev, z rednim plačilom in stimulacijo v domačem okolju, v podjetju, kjer se zavedamo, kako pomemben je vsak zaposleni.

ČE TE DELO Z NAMI ZANIMA

Nam pošlji svojo pisno prijavo, ki naj zajema motivacijsko pismo in življenjepis (zaželena je Europass oblika), na elektornski naslov kadri@mark.at, najkasneje do četrtka, 21.02.2019. V zadevi napiši, da se prijavljaš za delovno mesto CNC OPERATER.