POSLUŽEVALEC STROJA P4 (M/Ž)

Standort: Ptuj

V podjetju, kjer nas je zaposlenih 130 oseb, na oddelku P4 (proizvodnja 4) zaposlimo sodelavca na delovno mesto POSLUŽEVALEC STROJA P4.

DELOVNE NALOGE, KI BI JIH OPRAVLJAL

Sodeloval boš v timu z 21 sodelavci. Posluževal boš specialne montažne stroje, ki izdelujejo hitre spojke. Kot posluževalec boš posluževal in zalagal stroj s potrebnimi komponentami. Delo je dinamično in ponuja možnosti za napredovanje.

NAČIN ZAPOSLITVE IN POGOJI DELA, V KATERIH BOŠ DELAL

Ker gradimo dologoročno stabilno ekipo, te zaposlimo takoj za nedoločen čas in ti ponudimo mentorja za čas uvajanja 6 mesecev. Zaposlitev je za polni delovni čas. Delo se izvaja v 3 izmenah. Delovno okolje je urejeno in čisto, prezračeno celo leto ter lepo osvetljeno. Med delovnim časom imaš 3 odmore, od teh enega daljšega za malico. Na oddelku je vsak dan sveže sadje.

KAJ PRIČAKUJEMO OD TEBE

Na razgovor te bomo povabili če imaš dokončano vsaj 3. stopnjo izobrazbe, tehnične smeri, lahko imaš tudi manj, če imaš ustrezne izkušnje. Zelo cenimo delovne izkušnje na področju avtomobilske industrije ali tudi katere druge kovinske industrije. Pričakujemo, da si natančen in zavzet pri delu ter da znaš delati v timu in si se pripravljen in zmožen učiti. Velika prednost je, če se znaš sporazumevati v nemškem jeziku, ni pa nujno.

PREDNOSTI, ČE PRIDEŠ DELAT V MARK

Kot del skupine MARK so ti na voljo organizirana izobraževanja znotraj in zunaj podjetja. Vsako leto obnovimo tudi znanje prve pomoči, kar ti lahko pride prav povsod. Podjetje MARK je letos staro 101 leto in lastnik, Rudolf Mark, večino svojih zaposlenih (čez 500) še vedno pozna po imenu, tudi nas v Sloveniji. Ponujamo ti stabilno zaposlitev, z rednim plačilom in stimulacijo v domačem okolju, v podjetju, kjer se zavedamo, kako pomemben je vsak zaposleni.

ČE TE DELO Z NAMI ZANIMA

nam pošlji svojo pisno prijavo, ki naj zajema motivacijsko pismo in življenjepis (zaželena je Europass oblika), na elektronski naslov kadri@mark.at, najkasneje do petka, 13.09.2021. V naslovu in zadevi napiši, da se prijavljaš za delovno mesto POSLUŽEVALEC STROJA P4.