P4 OPERATER (M/Ž)

Standort: Ptuj

V podjetju, kjer nas je zaposlenih 117 oseb, na oddelku P4 (proizvodnja 4) zaposlimo sodelavca na delovnem mestu P4 OPERATER.  Prijave zbiramo do srede 18.11.2020

DELOVNE NALOGE, KI BI JIH OPRAVLJAL

Sodeloval boš v timu s 15 sodelavci, ki že delajo na 5 strojih. Gre za specialne montažne stroje. Kot P4 OPERATER bil zadolžen za nemoteno delovanje stroja, posluževanje in vzdrževanje vseh mehanskih, pnevmatskih in elektronskih komponent, nadzor in vzdrževanje strojev in naprav, izvajanje nastavitev in menjava strojnih delov,   samostojno odkrivanje in odpravljanje okvar na strojih, stalno preverjanje kakovosti proizvedenih izdelkov, vodenje dokumentacije o tehničnih podatkih in organizacijskih okvirih. Delo je dinamično in ponuja možnosti za napredovanje. Učenje poteka ob delu na stroju.

NAČIN ZAPOSLITVE IN POGOJI DELA, V KATERIH BOŠ DELAL

Ker gradimo dologoročno stabilno ekipo, te zaposlimo takoj za nedoločen čas in ti ponudimo mentorja za čas poskusnega dela 6 mesecev. Zaposlitev je za polni delovni čas. Delo se izvaja v 3 izmenah. Delovno okolje je urejeno in čisto, prezračeno in klimatizirano celo leto ter lepo osvetljeno. Med delovnim časom imaš 3 odmore, od teh enega daljšega za malico.

KAJ PRIČAKUJEMO OD TEBE

Na razgovor te bomo povabili če imaš zaključeno vsaj 5. stopnjo izobrazbe, tehnične smeri oz. drugega strokovnega izobraževanja smeri obdelovanja kovin ali elektronike (npr. mehatronik).  Zelo dobrodošlo je ustrezno znanje, izkušnje in spretnosti ter predvsem dobre delovne navade. Izkušnje na področju avtomobilske industrije ali kovinske industrije so na tem delovnem mestu prednost. Pričakujemo, da si natančen pri delu, da znaš delati v timu, da si pripravljen na izobraževanja na tehničnem področju kot tudi na drugih, ter da imaš podobne vrednote, kar se tiče dela, kot so naše. Prilagodljivost, samoiniciativnost in sposobnost delovanja v stresnih situacijah so lastnosti, ki so se izkazale za nujne. Velika prednost je, če se znaš sporazumevati v nemškem jeziku.

PREDNOSTI, ČE PRIDEŠ DELATI V MARK

Kot del skupine MARK so ti na voljo organizirana izobraževanja znotraj in zunaj podjetja. Imaš dobro priložnost, da se naučiš ali izboljšaš v znanju nemščine, saj smo del večjega družinskega podjetja iz Avstrije. Vsako leto obnovimo tudi znanje prve pomoči, kar ti lahko pride prav povsod. Podjetje MARK bo čez 1 mesec staro 100 let in lastnik, Rudolf Mark, večino svojih zaposlenih (čez 500) še vedno pozna po imenu, tudi nas v Sloveniji. Ponujamo ti stabilno zaposlitev, z rednim plačilom in stimulacijo v domačem okolju, v podjetju, kjer se zavedamo, kako pomemben je vsak zaposleni

ČE TE DELO Z NAMI ZANIMA

Nam pošlji svojo pisno prijavo, ki naj zajema motivacijsko pismo in življenjepis (zaželena je Europass oblika), na elektronski naslov kadri@mark.at, najkasneje do srede 18.11.2020. V naslovu napiši, da se prijavljaš za delovno mesto P4 OPERATER.